مرکز پرده اداری

تولید انواع پرده

با تولید و عرضه مستقیم انواع پرده‌های با کیفیت و زیبا، گامی در رونق بازار و رضایت مشتریان برداشته‌ایم. هم گامی جهت تولید با کیفیت داخلی برداشته ایم و هم قیمت مناسب را برای مشتریانمان به ارمغان آورده ایم.

برترین برندها

در مرکزپرده اداری، نه تنها برند «شرکت پر»، بلکه مجموعه کاملی از سایر برندهای ایرانی و خارجی مطرح در کشور عزیزمان را برای انتخاب شما مشتریان محترم گردآورده‌ایم تا مشتریانمان بهترین انتخاب‌ها را داشته باشند.

خدمات و پشتیبانی کامل

صفر تا صد خدمات پرده، از طراحی، نصب، خشکشویی تخصصی، جابجایی و تغییرات و انواع خدمات و پشتیبانی‌های مورد نیاز؛  با توکل به خداوند منّان، در مرکز پرده اداری انجام و سرویس دهی می‌شود.

مرکز پرده اداری

مرکز پرده اداری
در مرکزپرده اداری، مجموعه‌ای از پرده‌های مناسب ادارات، تالارها، سالن‌های اجلاس، سالن‌های تشریفات، سالن‌های نمایش، هتل‌ها و ... را فراهم آورده‌ایم تا کارفرمایان محترم، هر آنچه از تنوع، کیفیت، دوام و طراحی مناسب را خواهانند، در یک مجموعه کامل بیابند. تنوعی از پرده‌های زبرا و شید(دومکانیزم)، مخمل، تور، حریر و انواع پرده‌های متناسب با محل کار و خدمت شما با خدمات کامل اجرا، پشتیبانی، نگهداری، خشکشویی، جابجایی و تغییرات.

این مرکز به عنوان کاملترین مجموعه پرده اداری، شما را از مراجعه به مراکز متعدد بی‌نیاز نموده‌است!

این مرکز، بطور اختصاصی، با فراهم آوردن تنوع کاملی از محصولات برندهای ایرانی و خارجی مطرح در سراسر ایران، با این منظور فعالیت مینماید، تا شما را از جستجوی دیگر مراکز آسوده خاطر نموده و محصولاتی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت را به شما عرضه نماید.

کامل‌ترین و متنوع‌ترین انواع مدل و خدمات پرده در
«مرکز پرده اداری»شماره تماس : 09931736730 - 193 و 02186120175

واتساپ : 09931772730

ParHome.ir


برای مشاهده گالری نمونه طرح‌های انواع پرده اینجا کلیک نمایید