مرکز پرده اداری

تولید انواع پرده

با تولید و عرضه مستقیم انواع پرده‌های با کیفیت و زیبا، گامی در رونق بازار و رضایت مشتریان برداشته‌ایم. هم گامی جهت تولید با کیفیت داخلی برداشته ایم و هم قیمت مناسب را برای مشتریانمان به ارمغان آورده ایم.

برترین برندها

در مرکزپرده اداری، نه تنها برند «شرکت پر»، بلکه مجموعه کاملی از سایر برندهای ایرانی و خارجی مطرح در کشور عزیزمان را برای انتخاب شما مشتریان محترم گردآورده‌ایم تا مشتریانمان بهترین انتخاب‌ها را داشته باشند.

خدمات و پشتیبانی کامل

صفر تا صد خدمات پرده، از طراحی، نصب، خشکشویی تخصصی، جابجایی و تغییرات و انواع خدمات و پشتیبانی‌های مورد نیاز؛  با توکل به خداوند منّان، در مرکز پرده اداری انجام و سرویس دهی می‌شود.

مرکز پرده اداری

در مرکزپرده اداری، مجموعه‌ای از پرده‌های مناسب ادارات، تالارها، سالن‌های اجلاس، سالن‌های تشریفات، سالن‌های نمایش، هتل‌ها و ... را فراهم آورده‌ایم تا کارفرمایان محترم، هر آنچه از تنوع، کیفیت، دوام و طراحی مناسب را خواهانند، در یک مجموعه کامل بیابند. تنوعی از پرده‌های زبرا و شید(دومکانیزم)، مخمل، تور، حریر و انواع پرده‌های متناسب با محل کار و خدمت شما با خدمات کامل اجرا، پشتیبانی، نگهداری، خشکشویی، جابجایی و تغییرات.
(شماره همراه/ بله/ ایتا/ واتساپ 09931736730)

این مرکز به عنوان کاملترین مجموعه پرده اداری، شما را از مراجعه به مراکز متعدد بی‌نیاز نموده‌است!

این مرکز، بطور اختصاصی، با فراهم آوردن تنوع کاملی از محصولات برندهای ایرانی و خارجی مطرح در سراسر ایران، با این منظور فعالیت مینماید، تا شما را از جستجوی دیگر مراکز آسوده خاطر نموده و محصولاتی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت را به شما عرضه نماید.

کامل‌ترین و متنوع‌ترین انواع مدل و خدمات پرده در
«مرکز پرده اداری»
شماره  همراه/بله/ایتا/واتساپ شرکت پر: 09931736730

ParHome.ir


برای مشاهده گالری نمونه طرح‌های انواع پرده اینجا کلیک نمایید