ترتیب نمایش:

پرده تور و حریر

شماره تماس فوری و مشاوره رایگان: 09128053879

پرده تور و حریر  Lace and silk Curtains

پرده های تور  و حریر یکی از لطیف‌ترین و ظریف‌ترین بافت‌ها در میان انواع پارچه پرده ای است که به جرات می توان گفت هرگز از مد نخواهند افتاد. این پرده ها را هم می توان در دکوراسیون هایی با سبک سلطنتی و کلاسیک استفاده نمود و هم در دکوراسیونهایی با  سبک مدرن و فانتزی به کار برد. این پرده ها با قرارگیری کنار یالان های بلند می توانند به شدت تجملاتی جلوه کنند. همچنین استفاده از آن ها به تنهایی می تواند یک زیبایی در عین سادگی تمام به وجود بیاورد. مناسب سالن و اتاق‌های مجلل و فاخر.


انواع مدل های پرده تور

از انواع مدل های پرده تور می توان به پرده های حریر و گیپور اشاره داشت. که هر کدام از آن ها نیز با تنوع و مدل های متفاوتی در بازار موجود می باشد.

پرده های گیپور: از آنجایی که یکی از عناصر بسیار تاثیرگذار در دکوراسیون سالنها، پرده‌ها هستند. بنابراین انتخاب یک پرده مناسب می تواند تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی دکوراسیون فضا داشته باشد. پرده های گیپور یکی از انواع پرده های پر کاربرد در دکوراسیون فضاها هستند. از این پرده ها معمولا در کنار یالان های تجملاتی در دکوراسیون های کلاسیک استفاده می شود.


پرده های حریر: این پرده از ظرافت بیشتری نسبت به پرده تور و گیپور برخوردار هستند. از این پرده ها می توان به تنهایی در دکوراسیون فضاهای مدرن استفاده کرد. استفاده از این پرده ها در به وجود آمدن زیبایی در کنار سادگی، کمک زیادی می کنند.
برای مشاهده گالری نمونه طرح‌های انواع پرده اینجا کلیک نماییددسته‌بندی