موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:

پرده رومن

شماره تماس فوری و مشاوره رایگان: 09128053879

پرده رومن Roman Blind

پرده رومن بدون نیاز به آستر و با چین خوردگی های عمودی بوده و در هنگام جمع شدن بطور منظم و با اشغال کمترین فضای ممکن به سمت بالاجمع می شود. از انواع پرده های رومن می توان در دکوراسیون های مدرن استفاده بسیار زیادی کرد. اما به دلیل سادگی و در عین حال متنوع بودن آن ها در دکوراسیون های کلاسیک نیز مورد استفاده قرار می گیرند. در استفاده از این پرده ها به دلیل ضخامتی که پارچه های پرده ای دارند، نیازی به استفاده از آستری وجود ندارد. همچنین هر دو طرف پرده رومن از زیبایی خاصی برخوردار است و همین امر موجب  می شود تا از نمای بیرون خانه نیز دارای نظم و زیبایی باشد.


این پرده ها به صورتی کاملا ساده و صاف طراحی می شوند، که در صورت داشتن دکوراسیون کلاسیک و نیاز به تجملات بیشتر از پرده های چین دار در کناره های آن استفاده می شود. پرده رومن با دارا بودن خطوطی بر روی آن از بهم ریختگی پرده در حین جمع شدن جلوگیری می­کند. و پرده ها در هنگام جمع شدن به طور منظم و یکنواخت تا می شوند.

همچنین استفاده از این پرده ها به شما این امکان را می دهد تا میزان نور ورودی به فضا را خودتان تنظیم کنید. از طرفی میزان دید اطراف را از پنجره به طور کامل کنترل می کند. از دیگر دلایلی که افراد را به تهیه پرده های رومن تشویق می کند می توان به نصب بسیار آسان این نوع از پرده ها اشاره ویژه داشت. این پرده ها انتخاب بسیار مناسبی برای فضاهای ناهار خوری و آشپزخانه ها هستند، زیرا در صورت کثیفی به آسانی قابل تمیز شدن، هستند.


برای مشاهده گالری نمونه طرح‌های انواع پرده اینجا کلیک نماییددسته‌بندی