مقالات و مطالب آموزشی

آنچه در صفحه مقالات و مطالب آموزشی «پر» مشاهده خواهید نمود

در این صفحه سعی خواهیم نمود، ضمن آشنایی بیشتر شما با محصولاتی که از شرکت «پر» مورد استفاده قرار می‌دهید، اطلاعات مفیدی در حوزه منسوجات خانگی و تزئینات و طراحی داخلی فراهم آوریم.

شماره تماس فوری و مشاوره رایگان: 02122633407

واتساپ: 09931736730


کاتینگ پرده چیست؟

کاتینگ پرده چیست؟

قدیما در همه فروشگاه های پرده مملو بود از طاقه‌های انواع پارچه پرده‌ای. یعنی هر مغازه یا فروشگاه یک انبار بزرگ از انواع پارچه‌های پرده‌ای بود. کاتینگ پرده این مشکل را حل کرد و در فروشگاه‌های پرده شما فقط نمونه‌های پارچه‌ها را مشاهده می‌کنید و پارچه‌ها توسط مراکز کاتینگ مختلف نگهداری و بین فروشگاه‌ها توزیع می‌شوند.

کتاب خیاطی: «دوخت سرویس آشپزخانه»

کتاب خیاطی: «دوخت سرویس آشپزخانه»

خیاطی یکی از لذت بخش ترین فعالیت‌ها می‌باشد، زیرا میتوان با ساده ترین ابزار و مواد زیباترین و مفـیدترین وسایل و البـسه را تهیه کرد. به طور مثال در زمانهای قدیم که هیچ گونه امکاناتی نبود، افراد به جای پارچه، نخ و سوزن از پوست و استخـوان حیوانات استفاده وبه وسیله دوختهای دستی ساده؛ لباس، کفش، خیمه، بادبان قایق و... تهیه می‌کردند.  آیا شما هم تمایل دارید که با ساده‌ترین دوخت‌ها، وسایل کاربردی و زیبا تهیه کنید؟  در این محتوا با بخشی از دوخت راسته دوزی تحت عنوان «دوخت سرویس آشپزخانه» آشنا می‌شوید.

خیاطی و دوخت سرویس حوله

خیاطی و دوخت سرویس حوله

این محتـوا دربـارۀ آمـوزش بـرش و دوخــت پوشاک حـمام است ، در ایـن کـتاب با نــحوۀ استفــاده از انـواع ابــزار، تجـهیزات، مواد مصـرفی و انتخاب الگوی مناسب، انتقال الگو، برش پارچه، دوخت و اتـوکاری آشنا می‌شوید.

دانش فنی تخصصی طراحی و دوخت

دانش فنی تخصصی طراحی و دوخت

کتاب حاضر شامل پودمان های زیر است:  پودمان اول: سبک و مدلهای پوشش   پودمان دوم: چرخة مد و تحلیل اندامی    پودمان سوم: عناصر بصری و تحلیل رنگ    پودمان چهارم: سایزبندی و فناوری مواد           پودمان پنجم: کسب مهارتهای فنی