موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:

پرده‌ زبرا / دوبل

شماره تماس فوری و مشاوره رایگان: 09128053879

پرده زبرا : Zebra Blind

دنیایی که در آن زندگی می کنیم دارای منابع محدودی هستیم. منبعی که بشر بیشتر به آن نیاز دارد انرژی است. منابع انرژی در جهان ما محدود است. ما باید بتوانیم از منبع انرژی تجدید پذیر و تمیز خورشید حداکثر استفاده را ببریم. کشور ما به دلیل موقعیت جغرافیایی دارای منابع طبیعی بیشتری است.
انرژی خورشیدی یکی از این منابع طبیعی است. استفاده از نور خورشید که یک منبع انرژی پاک برای فضاهای زندگی ما در زندگی مدرن است ، اهمیت زیادی در فضاها پیدا کرده است.
دکوراسیون داخلی در زندگی مدرن ساده تر و کاربردی تر است. پرده ها باید بتوانند از انرژی نور خورشید و همچنین ایجاد حریم خصوصی در فضای زندگی خود بهره مند شوند.

در کشور ما، نور آفتاب در هر فصل از زوایای مختلف، دفتر خانه یا محل کار ما را روشن می کند و مکان هایی را که در آن زندگی می کنیم گرم می کند. به منظور کمک به اقتصاد و آلودگی محیط زیست کشورمان ، استفاده از انرژی خورشیدی باید در کشور ما گسترده شود.

لازم است در مکان هایی که در آن زندگی می کنیم، گرما و انرژی صرفه جویی شود و پرده های متناسب با زیبایی فضاها انتخاب شود. پرده در معماری داخلی مدرن ، صرفاً به دلیل نگرانی های زیبایی شناختی نمی توان این کار را انجام داد. پرده ما را در برابر سرما، گرما و اشعه ماورا بنفش ساطع شده از خورشید محافظت می کند، همچنین عایق صدا و مشکلات صوتی است.
در عین حال، باید در طرحی باشد که بتوانیم حداکثر بهره را از انرژی خورشیدی ببریم. پرده زبرا به ما امکان می دهد تا در مصرف انرژی صرفه جویی کنیم. پرده های زبرا یا دوبل فقط برای این منظور هستند.


با یک مکانیسم واحد ، سیستم پرده زبرا ما می تواند به عنوان پرده و تور به عنوان سیستم دو پرده ما استفاده شود. با غلتک زبرا ، شما می توانید نور روز را در داخل خانه جریان دهید.
به یاد داشته باشید ، شما می توانید با تغییرات اندک در دکوراسیون داخلی تفاوت زیادی ایجاد کنید. استفاده از خورشید ، منبع نور طبیعی، در دکوراسیون داخلی با سیستم پرده زبرا ایده بسیار خوبی است.

یکی از مزایای اولیه استفاده از پرده های زبرا و شید، سهولت کنترل نور در آنها در کنار تنوع طرح و رنگ و سهولت استفاده از آنها میباشد. زبرا به معنای راه راه می‌باشد و این معنا با توجه به طرح و مکانیزم استفاده از آن است که با بالا و پایین نمودن پرده میتوان میزان نور عبوری از آن را تنظیم نمود.

با بالا و پایین نمودن پرده توسط نوارهایی که بر روی پرده قرار دارد میتوان مقدار نور را به صورت دلخواه تنظیم نمود و یا به راحتی پرده را کاملا جمع نمود و از نور کامل استفاده کرد.

ویژگی های پرده زبرا:

  • کارایی فوق العاده و نمای منحصر به فرد پرده زبرا
  • امکان جمع نمودن پرده بطور کامل در بالا
  • دوام و عمر بالا
  • نصب آسان و سريع
  • سهولت در نگهداری و نظافت
  • امكان نصب بصورت برقی با ریموت کنترل
  • قابلیت رول شدن و تنظیم نور بدون جمع شدن پرده
  • تنوع بالای طرح های قابل اجرا
  • قابلیت ایجاد هماهنگی بین پرده زبرا و محیط اطراف با انتخاب طرح و رنگ مناسب

برای مشاهده گالری نمونه طرح‌های انواع پرده اینجا کلیک نماییددسته‌بندی