نحوه شستشوی پرده

شماره تماس فوری و مشاوره رایگان: 09128053879

نحوه شستشوی پرده توسط شرکت «پر»

شستشوی پرده در شرکت «پر» حاصل بیش از سی سال تجربه می‌باشد که برای آشنایی شما مشتریان محترم، نحوه شستشوی پرده توسط واحد خشکشویی شرکت «پر» را بطور مختصر توضیح می‌دهیم.

الف- شستشوی منحصر به فرد پرده‌های بالارو به روش التراسونیک

با توجه به جنس انواع پرده‌های بالارو مانند زبرا، شید، کرکره، لوردراپه و ... بهترین روش شستشوی این قبیل پرده‌ها در جهان که جزو آخرین روش های علمی شستشوی آنها می‌باشد، استفاده از روش شستشوی التراسونیک می‌باشد. شرکت «پر» که بهترین‌ها را برای شما گلچین نموده است، این روش شستشو را که در ایران با دستگاه های مکانیزه، منحصر به فرد می‌باشد، به طور اختصاصی برای پرده‌های بالاروی منازل، تالارها، هتل‌ها و سازمان های این مرز و بوم سرویس دهی می نماید. مزایای روش شستشوی التراسونیک عبارتند از:

  • در این روش با ایجاد امواج صوتی فرکانس بالا، حباب‌هایی ایجاد می‌شود که پرده‌ها را با قدرت تمیز می‌نماید.
  • این روش با حذف مواد آلودگی‌ها و گرد و غبار و مواد آلرژیک باعث افزایش سلامت خانواده می شود.
  • این روش مناسب‌ترین نوع شستشوی پرده های بالارو در راستای حفظ دوام، ماندگاری و تمیزی آنها می‌باشد.
  • با توجه به تاثیر شگرف این روش شستشو و افزایش زمان نگهداری پرده‌های بالارو، صرفه اقتصادی مناسبی دارد.
  • این روش از بهترین روشهای سازگار با محیط زیست می‌باشد.

برای سفارش خشکشویی‌ اینجا کلیک کنید .....

ب- شستشوی تخصصی پرده‌های تور و پارچه ای

مرحله اول غبارزدائی: یکی از مواردی که متاسفانه در مطرح‌ترین خشکشویی‌های پرده رعایت نمی‌شود، غبارزدایی از پرده، قبل از شستشوی آن می‌باشد. عدم انجام غبارزدایی علاوه بر نفوذ غبار، دوده و آلاینده‌ها به بافت و تار و پود پرده و اٌفت کیفیت رنگ و شفافیت پرده، با استفاده از برخی مواد شوینده برای جبران غبار نفوذ یافته به بافت پرده، باعث کاهش دوام پرده، افزایش پوسیدگی و تغییر رنگ پرده می‌شود. شرکت «پر» در مرحله نخست پرده‌ها را در فضای باز مخصوصی غبارزدایی می‌نماید تا گرد و غبار و دوده از تار و پود پرده خارج شود. این مرحله از مقدمات پرده‌شویی است که برای حفظ ماندگاری و کیفیت پرده ضروری است.

مرحله دوّم آبشویی: با توجه به نوع و جنس پرده، پرده‌ها پس از غبارزدایی می‌بایست به مدت مشخصی در آب ولرم با درجه مناسبی، خیسانده شوند، تا برای شستشو آماده شوند.

مرحله سوم شستشو تخصصی با مواد متناسب: هر یک از پرده‌ها با توجه به جنس آن، نیازمند استفاده از مواد شستشوی مخصوص به خود می‌باشند که با استفاده از مواد مربوطه، در ماشین‌آلات منحصر به فرد، مورد شستشو قرار می‌گیرند.

در مراحل بعدی پرده‌ها پس از خشکشویی و اتوکشی در کاور مخصوص مورد محافظت قرار گرفته و جهت نصب به محل مشتریان محترم ارسال می‌شوند.


برای سفارش خشکشویی‌ اینجا کلیک کنید .....


توضیحات تکمیلی:

برخی نکات در خصوص خشکشویی پرده‌ها برای آگاهی مشتریان محترم ضروری است که خواهشمند است مورد توجه قرار گیرند.

- تمامی پرده‌های تولید کشور چین از مواد پلی استر می‌باشند، لذا این پرده‌ها پس از مدت کوتاهی به اصطلاح «چرک مرد» می‌شوند.

- پرده‌هایی که در آنها الیاف پنبه یا ویسکوز به کار رفته‌باشد، حتماً با مواد خاص و بدون آب‌شویی خشکشویی می‌شوند.

- مشتریان محترم برای جلوگیری از آویزان بودن پرده‌ها در کاور مخصوص بیش از زمان مدنظر و از فرم افتادن پرده، لازم است زمان نصب پرده را به خشکشویی شرکت «پر» اعلام فرمایند تا در بهترین زمان مورد شستشو قرار گیرند.


برای سفارش خشکشویی‌ اینجا کلیک کنید .....